Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VODIC ZA DOBAR SEX...

5 posters

Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by Admin Fri Oct 17, 2008 1:13 am

Ovo nije misljenje Admina ovog sajta Laughing Laughing Laughing niti je Admin autor Evil or Very Mad k'o po obicaju, maznuli clanak lol!

Vodic za dobar seks: Greške koje muškarci prave tokom seksa

Ko radi taj i griješi. Tako je i sa seksom. No da bi neko ispravio grešku, mora mu se ukazati na istu. Evo nekih grešaka koje muškarci èesto prave u krevetu. Ne svi naravno, ali proèitajte za svaki sluèaj.

Neobrijana brada

Brada može biti seksi. Pogledajte samo Johnnya Deepa. No ona od dva dana je nešto najgore što možete uraditi ženi. Uzmite najgrublji brusni papir i trljajte ga po licu, vratu i butinama. To je približno isto, iako je brada još gora.

Gnjecenje grudi

Grudi ne služe za jacanje mišica šake zato ih prestanite stiskati tako. Polako i nježno. Kako bi se osjecali da vam žene testise nagnjece tako?

Grickanje bradavica

Ukoliko žena izricito ne zatraži to, nemojte raditi. Pregrizite nešto prije seksa, grickajte košpice. Bradavice su veoma osjetljive. Možete ih cuclati igrati se s njima, ali ih prestanite grickati.

Uvrtanje bradavica

I još jedna stvar kod koje muškarci griješe. Nemojte ih uvrtati za milog boga. Nije prijatno te bradavice definitivno nisu tockici kojim pojaèavate seksualno uzbuðenje kod žena.

Ignorisanje ostalih dijelova tijela

O ovome smo veæ pisali. Žene nisu samo grudi i vagina. Obratite pažnju i na ostale dijelove tijela. Žene imaju više od tri erogene zone.

Napad na klitoris

Direktni pritisak je jako neugodan. Poènite okolo. I kada doðete do klitorisa polako. Glaviæ penisa i klitoris imaju otprilike isto nervnih završetaka. Sad uporedite velièinu. Je li išta jasnije?

Nema odmora dok traje...

Ne pravite pauzu da se odmorite. Za razliku od muškaraca, žene ne mogu nastaviti tamo gdje su stale. Izdržite do kraja ili se uèlanite u teretanu.

Razodijevanje

Žene ne vole izgledati glupo, jer se tada glupo i osjeæaju. A glupo izgleda ako je razodjevena od struka na dole. I ne zavlaèite odmah ruke pod majicu da otkopèate grudnjak, nego prvo skinite majicu. Ne koristite preèice.

Opsesija vaginom

Iako veæina muškaraca zna naæi klitoris i shvataju njegovu bitnost, ali iz nekog razloga misle da je vagina mnogo važnija i ubaciæe prste u nju bez najave i oèekivanja. Ne da je to loše, ali opet, ne idite preèicom. To može biti bolno.

Muškarac i èarape

Postoji nešto istinski ne-seksi kod golog muškarca sa èarapama na nogama. Prije skidanja hlaèa, skinite èarape.

Zeèiæi

Brzina nije sve. Kada krene seks, nemojte se ponašati kako pneumatska bušilica ili zeèevi u doba parenja. Krenite polako, "miješajte", obratite pažnju šta partnerica radi i uhvatite zajednièki tempo.

Guranje glave prema dole

Nemojte u strastvenom zagrljaju nikada gurati njenu glavu prema dole kako bi se srela oèi u oèi sa "jednookom zmijom". Radije pitajte ili joj suptilno dajte do znanja šta želite. Odluka je njena.

Upozoravanje prije orgazma

Ukus sperme je nešto poput pomiješane morske vode i bjelanceta. Taj ukus i teksturu ne vole svi. Uvijek je upozorite prije orgazma. (A za popravljanje ukusa ejakuata pijte jednu do dvije èaše soka od ananasa dnevno)

Hvala

Ne zahvaljujte na seksu. Spavaæa soba nije kuhinja, a seks nije supa. Dovoljan je zagrljaj i poljubac. Na kraju krajeva, sve je bilo na obostrano zadovoljstvo, zar ne?!
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 10
Registration date : 2008-10-01

http://koddvijetete.friendhood.net

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by tetkica Fri Oct 17, 2008 3:16 pm

Viš...izgleda da sam ja do sada bila u mraku...sad si me Admine prosvjetlio Razz Razz Razz


VODIC ZA DOBAR SEX... Large-smiley-030
tetkica
tetkica
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 103
Age : 60
Registration date : 2008-10-01

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by Teta Fri Oct 17, 2008 6:31 pm

Pa ako ti nisi znala sta volis dok te Admin nije prosvijetlio affraid Laughing Laughing Razz bome tebi gadno bilo lol! lol!
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by Tixi Mon Oct 20, 2008 12:12 am

vidi vraga... ma nisam ni ja bas sve znao... u mojim godinama?! mislim na ono sa bjelancetom i slicnim... doduse, kada malo bolje razmislim, zasto bi ja to i morao znati? Question

teta, ovo nije sigurno tvoje misljenje? kikoce
Tixi
Tixi
početnik
početnik

Broj komentara : 47
Age : 62
Registration date : 2008-10-14

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by Admin Mon Oct 20, 2008 12:21 am

Ne nije... ljube ...gdje bi bilo...vis da je na admina prebacila... pomozi
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 10
Registration date : 2008-10-01

http://koddvijetete.friendhood.net

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by Teta Mon Oct 20, 2008 5:37 am

Admin (citat):Ne nije... ljube ...gdje bi bilo...vis da je na admina prebacila... pomozi

E Bene ajme pa Admin je neko virtualno bice beljac sve se moze na njega kriviti ruga ruga ko je tebi kriv sto si se zaboravila izlogovati ko Admin ruga ruga pa sad svi znaju da imas dual personality loce I gore ljepo pise lu da to nije Adminovo misljenje sasav a Teta hmmm kad ima ljubimte i ljube sve je to gore nebitno mig baci pravila u smece i radi kako ti srce kaze Very Happy ne's promasiti jubi
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by tetkica Mon Oct 20, 2008 1:20 pm

lol! lol! lol! win
tetkica
tetkica
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 103
Age : 60
Registration date : 2008-10-01

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by Teta Mon Oct 20, 2008 10:59 pm

ljut loce
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by tetak Sun Oct 26, 2008 3:17 pm

tetak
tetak
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 96
Registration date : 2008-10-13

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by tetkica Sun Nov 02, 2008 3:13 pm

tetkica
tetkica
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 103
Age : 60
Registration date : 2008-10-01

Na vrh Go down

VODIC ZA DOBAR SEX... Empty Re: VODIC ZA DOBAR SEX...

Komentar by Gost Wed Nov 05, 2008 12:43 pm

I odka sam pa iz ispita.......... ajme umireos
Mora cuvat ovce kad se to uclo u skoli........ umireos kikoce kikoce

Gost
Gost


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu