Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM ?????

5 posters

Stranica 1/3 1, 2, 3  Next

Go down

FORUM  ????? Empty FORUM ?????

Komentar by Teta Tue Oct 14, 2008 9:23 am

Ja predlazem da se neki kojima je dosadno kad normalan narod spava ( ko im je kriv sto su na kraj svijeta pa su svi naopaki, kad je kod normalnog svijeta jesen, kod nji' proljece, kad je kod normalnog naroda cica zima , kod nji' ljetni praznici affraid Evil or Very Mad Mad ) prestanu igrati sa bojama na forumu, jel ja jadna nikad ne znam kad mi trabaju Cool a kad ne.... Jednom zuto, jednom crljenoooooo, jedno narandzasto nemerem gledat' u njega... De vi sto vijatite po cijelu noc makar najavite promjene da se normalan narod more pripremiti a ne da se prepada svako jutro Shocked Cool Rolling Eyes

p.s. Eto samo da znate ja nis' kriva za ovo sarenilo Laughing Laughing Laughing lol!


Teta: komentar modifikovan dana: Wed Oct 15, 2008 6:18 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Tue Oct 14, 2008 9:36 am

I isto tako me zanima 'oce li odje biti kakije zvezdica i cinova, posto izgleda ja jedina pisem Rolling Eyes Rolling Eyes pa cu se brzo okititi lol!
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by tetkica Wed Oct 15, 2008 12:02 am

Što se tiče boja....znaš da svi imaju neke sive....plave...bljak....mi zato imamo ove drečeče...prema tome....ćuti i duraj.. lol! .ak oćeš novu boju, ti promjeni prema raspoloženju... lol! ...a zvjezdice...pa koji će ti.... lol! lol! lol!
tetkica
tetkica
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 103
Age : 60
Registration date : 2008-10-01

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Wed Oct 15, 2008 5:55 pm

'bem tebe i ono sto si mi bila metnula ispod imena affraid affraid affraid jes' senla zena nacisto Twisted Evil aj malo bolje pogledaj pa mi reci na sta ti ono sto si bila metnula lici Rolling Eyes Rolling Eyes krstim se i lijevom i desnom affraid sto cu ja s tobom coravom Laughing Laughing
Sad pogledaj lijevo Idea to su ZVIJEZDICE Evil or Very Mad 'esam li ja trazila zvjezdice ili ona druga slova Mad da ih ni ne spominjem affraid jooooooj Twisted Evil Rolling Eyes Mad
Al volim ja tebe svedno Razz I love you makar ti i corava bila Laughing Laughing Laughing
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by tetkica Thu Oct 16, 2008 12:53 am

VIDJELA SAM...AL NISAM MOGLA MAKNUT... affraid affraid affraid .GOOD GIRL SI TI....VIŠDA SVE ZNAŠ lol!
tetkica
tetkica
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 103
Age : 60
Registration date : 2008-10-01

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Thu Oct 16, 2008 12:54 am

joj, joj Mad Rolling Eyes aj na chat Very Happy

e da, STO SE TI DERES Laughing Rolling Eyes affraid
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by tetkica Thu Oct 16, 2008 1:50 am

Ne derem se....gdesi ti sad otišla... Question
tetkica
tetkica
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 103
Age : 60
Registration date : 2008-10-01

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Thu Oct 16, 2008 3:28 am

tetkica (citat):VIDJELA SAM...AL NISAM MOGLA MAKNUT... affraid affraid affraid .GOOD GIRL SI TI....VIŠDA SVE ZNAŠ lol!

Kako ono rece ON , kad hocu i treba mi sve znam i mogu Laughing Laughing Laughing A kad se nisam onesvijestila kad sam vidjela kak'e si mi "ordene" dodijelila affraid affraid Shocked


Teta: komentar modifikovan dana: Sat Oct 25, 2008 7:13 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Drugarica Thu Oct 16, 2008 10:15 am

Drage moje tete Very Happy tek sam kročila u vaše ćoše i dopada mi se ... moram još malo da procunjam ali prvi utisak je da ste pravo cool Tete, baš u trendu lol! trebale bi se malo izreklamirati Very Happy Pozdrav Tetama, samo napred !!!
Drugarica
Drugarica
početnik
početnik

Broj komentara : 26
Registration date : 2008-10-16

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Thu Oct 16, 2008 10:18 am

Hvala Drugarice, i navrati nam cesce Very Happy svaki put ce biti drugacije, vjeruj mi, oni sto su " na dnu svijeta" kad im je dosadno i nemogu spavat', samo nekog vraga cackaju i mjenjaju Rolling Eyes Mad
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Drugarica Thu Oct 16, 2008 3:52 pm

Čuj kad žene vape za promenom, sve oko sebe menjaju u nemogućnosti da promene uzrok nezadovoljstva, bem ti što ovo zvuči filozofski, moćno ha Razz Very Happy Cool Drugim, rečima, dobrodošle promene Very Happy
Drugarica
Drugarica
početnik
početnik

Broj komentara : 26
Registration date : 2008-10-16

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by tetak Thu Oct 16, 2008 4:24 pm


SAMO ZA TETU OD TETKA
tetak
tetak
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 96
Registration date : 2008-10-13

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Thu Oct 16, 2008 6:36 pm

Ja se prvo mislim kako ova pjesma zavrsila u pitanjima i problemima a ne u caffe baru ili zabavi Rolling Eyes PA ONDA SKONTAM ( ebga, plavusa pa malo naspora Laughing Laughing Laughing )
kaki zaliti, za cime ? Laughing
Samo znas kako kazu, dodje svima iz dupenceta u glavu Cool nekima ranije, nekima kasnije Rolling Eyes Rolling Eyes
Meni doslo ovo ljeto Very Happy bounce bounce Wink Ne moj pitat' sta Razz Razz necem kazem Laughing Laughing Laughing
Hvala Tetak Wink Volim ja Vas dvoje Laughing Laughing Strasni ste mi Very Happy


Teta: komentar modifikovan dana: Sat Oct 18, 2008 12:00 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Tixi Fri Oct 17, 2008 7:44 pm

a sta ste sada smrdale? juce je i bilo nekih par zvijezdica, a sada: cvrc! nema vise ni jedne! gdje pise koliko postova nosi koliko zvijezdica? hm, neodoljivo me podsjetiste na jedan site i jednog administratora i... bla, bla, bla... nebitno za vas! teta, znas li ti o cemu ja to pricam?
Tixi
Tixi
početnik
početnik

Broj komentara : 47
Age : 62
Registration date : 2008-10-14

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Fri Oct 17, 2008 7:51 pm

Ma kako nebi znala Laughing Laughing Laughing evo se cijepam od smijeha ( mada ono nije bilo smijesno) Sad al kad sam procitala da su ti zvjezdice nestale affraid opet Rolling Eyes morala sam Laughing Laughing Laughing sad cu ja vidjeti sta je admin u nocnoj smjeno cackao Evil or Very Mad


Teta: komentar modifikovan dana: Sat Oct 18, 2008 12:01 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Fri Oct 17, 2008 8:00 pm

Evo vratila ti Teta zvjezdicu sto je pokvareni Admin ukrao sinoc Twisted Evil Adminu kako dune Rolling Eyes Rolling Eyes juce si morao imati 10 postova da dobijes prvu zvjezdicu Laughing Laughing nocas valjda nije bio ( Admin) dobre volje pa povisio na 20 Laughing Laughing Shocked Shocked affraid affraid Ajme Admine gdje 's ljud'ma zvjezdice krasti affraid affraid
Neki imaju lose iskustvo sa kradjom zvjezdica i postovima koji idu u minus a ne plus Crying or Very sad sjecas li se ti toga Rolling Eyes nec'mo valjda i mi tako Twisted Evil cccccccc
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Tixi Fri Oct 17, 2008 10:15 pm

ajooooooooj... ne podsjecaj me... jos kada se sjetim da je bilo nacionalnih predznaka, odma' se razbijesnim.. Twisted Evil
sreca pa ne navracam tamo vise... i ostalima bi to savjetovao...
Tixi
Tixi
početnik
početnik

Broj komentara : 47
Age : 62
Registration date : 2008-10-14

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Sat Oct 18, 2008 3:12 am

Ma samo ti ostani tu dje si Very Happy sa nama Laughing nece tebe niko dirat' Laughing J's vec zapret'la Adminu da ne dira u zvjezdice lol!
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Tixi Sat Oct 18, 2008 10:06 am

vidi, vidi... pa ja i jutros imam zvijezdice cheers
Tixi
Tixi
početnik
početnik

Broj komentara : 47
Age : 62
Registration date : 2008-10-14

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by tetak Sat Oct 18, 2008 2:14 pm

o moj boze oko cega se vi brinete sta vam pretstavljaju te zvijezdice?
Nismo u vojsci
tetak
tetak
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 96
Registration date : 2008-10-13

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Sat Oct 18, 2008 4:00 pm

tetak (citat):o moj boze oko cega se vi brinete sta vam pretstavljaju te zvijezdice?
Nismo u vojsci


Ne znas ti Laughing ima jedna duga, tuzna ali i poucna prica vezana za zvjezdice Twisted Evil Twisted Evil Jel tako Tixi Sad

Nismo u vojisci affraid affraid Ebiga , sad mi kazes Rolling Eyes Rolling Eyes sta se ja onda svako jutro rano dizem i pravo za komp ljut

Kako bi bilo da ja tebi sad maznem zvjezdicu affraid affraid pa bi ti bio razlicit od druge djece affraid mozda se onda niko s tobom igrao nebi affraid a i svi bi znali da si drugaciji ( nemas zvjezdicu , a svi drugi imaju) jocolor razmili ti malo wau
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Tixi Sat Oct 18, 2008 5:09 pm

ajd' da objasnim: na jednom forumu (koji je, budi uzgred receno, jako nacionalno ofarban) su mi izbrisali sve zvijezdice... zasto? zato jer sam druge nacionalnosti od admin foruma! kada je to provalio, nacisto me banovao! dobor, ovo nije isto, ali me svaka asocijacija na brisanje zvijezdica, podsjeti na taj forum... ne bi da ga pominjem, da mu pravim reklamu...
a sto se tice vojske i zvijezdica i tu ima veze... skidanje zvijezdica u vojsci znaci da si degradiran, tj. da si nesto zgrijesio... znaci, ako ti neko ovdje skine zvijezdicu, znaci da si nesto zgrijesio, zar ne?
a ovdje nece sigurno... Very Happy bar se nadam...
Tixi
Tixi
početnik
početnik

Broj komentara : 47
Age : 62
Registration date : 2008-10-14

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Sat Oct 18, 2008 8:17 pm

Ma kaki nene to smo vec rijesili bravo dok je Tete cheesy bice i Like a Star @ heaven kiss
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Sat Oct 18, 2008 8:19 pm

Nego , Teta bila vrijedna bravo evo pa se igrajte kez kez

torokuse mjenjase kava grlimte :vljse: vrazicak trckalo biteme kikoce dari slavi pjankozemla dzonja skace ljube odmara lu ajaj umireos sasav idem igra jubi pijanica pomozi poklon loce Teta win peca ajme jakoljut ruga mah sokiran tuceguzu mig friend misli dolje kez odobrava tuzan cheesy cool bravo tuce tuce nene sram svetac pusa beljac :glavni nutkick plesu jakoljut volese klanjase upyours crvenikarton jospiva nezna i moj najomiljeniji ljubimte

Mozda fali mnogo toga ovdje nezna al smajlica ne fali sigurno umireos: umireos: umireos:


Teta: komentar modifikovan dana: Sat Oct 25, 2008 7:19 am; prepravljeno ukupno 6 puta
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Tixi Sat Oct 18, 2008 9:29 pm

e, super si... :l>:
Tixi
Tixi
početnik
početnik

Broj komentara : 47
Age : 62
Registration date : 2008-10-14

Na vrh Go down

FORUM  ????? Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 1/3 1, 2, 3  Next

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu