Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM ?????

5 posters

Stranica 3/3 Previous  1, 2, 3

Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Mon Oct 27, 2008 6:34 pm

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Drugarice kiss ja se za te zabrin'la tuzan nema te pa nema nezna mi engleski po Vuku prevrcemo kez kez kez i bome zeznuto cheesy misli ajme
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Drugarica Mon Oct 27, 2008 11:08 pm

Pa ja ti pričam da krećem sa odvikavanjem, tj, skidanjem sa neta Very Happy al nešto sporo se skidam, mislim sa neta ... ušlo to u krv, opasno, bogami Shocked
A veliš prevrćete po Vuku, mislim engleski ... ebo te , čovek može svašta pomisliti, vi ste skroz neozbiljan svet, gde ćeš tako s Vukom da se igraš Shocked Wink
A ne brini za mene, privirim ja ponekad ali nemam uvek vremena za javljanje ... Pa rekoh ti da je konkurencija žestoka Wink Pozdrav svima Very Happy
Drugarica
Drugarica
početnik
početnik

Broj komentara : 26
Registration date : 2008-10-16

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Tue Oct 28, 2008 7:32 am

Drugarica (citat):Pa ja ti pričam da krećem sa odvikavanjem, tj, skidanjem sa neta Very Happy al nešto sporo se skidam, mislim sa neta ... ušlo to u krv, opasno, bogami Shocked
A veliš prevrćete po Vuku, mislim engleski ... ebo te , čovek može svašta pomisliti, vi ste skroz neozbiljan svet, gde ćeš tako s Vukom da se igraš Shocked Wink
A ne brini za mene, privirim ja ponekad ali nemam uvek vremena za javljanje ... Pa rekoh ti da je konkurencija žestoka Wink Pozdrav svima Very Happy


Ma ne igramo se mi s Vukom Drugarice sokiran Mi se igramo sa Engleskim po Vuku kez kez kez kez
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by tetak Tue Oct 28, 2008 11:38 am

jel vidite ljudi da vas niko ne razumije kojim to jezikom pricate
tetak
tetak
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 96
Registration date : 2008-10-13

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Teta Tue Oct 28, 2008 7:31 pm

Ti da svratis vise nego jednom nedeljno beljac skontao bi ruga valjase valjase valjase valjase biteme
Teta
Teta
Admin
Admin

Broj komentara : 238
Lokacija : Ja ovdje, srce tamo
Registration date : 2008-10-02

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by tetak Wed Oct 29, 2008 12:31 pm

ja nedeljno a ti ni mijesecno kiss umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos umireos kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce kikoce biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme biteme valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase valjase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase cerekase pajki pajki pajki pajki pajki umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos: umireos:
tetak
tetak
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 96
Registration date : 2008-10-13

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Tixi Sat Nov 15, 2008 9:29 pm

ja sam svašta vidio, ali ovoliko eksperimentisanja sa forumom... ovo je i više nego strašno!!! dodje mi da ljut
pa koliko će te još kombinacija boja promeniti ovde? kakva je ovo bolesna kombinacija, crno sa ljubičastom? ionako u poslednje vreme mi sve titra pred očima od svakodnevnog osmosatnog blejenja u monitor na poslu, pa mi i sada neko servira i ovu sumanutu kombinaciju, da načisto oćoravim! ljut sam i ne dolazim ovamo do promene pozadine ljutica
Tixi
Tixi
početnik
početnik

Broj komentara : 47
Age : 62
Registration date : 2008-10-14

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Tixi Sun Nov 16, 2008 4:40 pm

dobro... ovo već liči na nešto... ali, čemu ovolika zaje... oko farbanja sajta?
Tixi
Tixi
početnik
početnik

Broj komentara : 47
Age : 62
Registration date : 2008-10-14

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by tetkica Sun Nov 16, 2008 11:36 pm

kikoce kikoce kikoce kikoce

Jes vidio..dobre boje .... valjase valjase valjase ....pa ubi me dosada...nigdje nikog ,pa malo isprobavala skinove... dance dance dance
tetkica
tetkica
ide to tebi..ide...
ide to tebi..ide...

Broj komentara : 103
Age : 59
Registration date : 2008-10-01

Na vrh Go down

FORUM  ????? - Page 3 Empty Re: FORUM ?????

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 3/3 Previous  1, 2, 3

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu